<oembed><version>1.0</version><provider_name>MAYA</provider_name><provider_url>https://yacsomerset.co.uk</provider_url><author_name>Admin</author_name><author_url>https://yacsomerset.co.uk/index.php/author/Admin/</author_url><title>P1060035</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="0jhGpPQSeD"&gt;&lt;a href="https://yacsomerset.co.uk/index.php/gallery/p1060035/"&gt;P1060035&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://yacsomerset.co.uk/index.php/gallery/p1060035/embed/#?secret=0jhGpPQSeD" width="600" height="338" title="&#x201C;P1060035&#x201D; &#x2014; MAYA" data-secret="0jhGpPQSeD" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;